Peugeot Kisbee S Naked
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
Ključni tehnični podatki Peugeot Kisbee S Naked 2026
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 3.5 KM |
|---|
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7700 min-1 |
|---|
| Navor | 3.2 Nm |
|---|
| Zaganjalnik | Električni |
|---|
| Tip sklopke | Centrifugalna sila |
|---|
| Prenos moči | Jermen |
|---|
| Vrsta menjalnika | Variomatic |
|---|
| Cilindri | 1 |
|---|
| Gibi | Štiritaktni |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtenje enote |
|---|
| Amortizer | En blažilnik |
|---|
Sprednje zavore
Zadnje zavore
Mere in mase
| Dolžina | 1854 mm |
|---|
| Širina | 664 mm |
|---|
| Višina | 1156 mm |
|---|
| Medosna razdalja | 1256 mm |
|---|
| Višina sedeža | 760 mm |
|---|
| Suha masa | 90 kg |
|---|
| Lastna masa | 97 kg |
|---|
| Razpon | 380 km |
|---|
| Kombinirani izpust CO2 | 41 g/km |
|---|
Oprema
| Oprema | Kovček, Udobje, Prostor za shranjevanje |
|---|
Pogosta vprašanja Peugeot Kisbee S Naked
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Peugeot Kisbee S Naked?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Peugeot Kisbee S Naked, leto izdelave 2026, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 1.980 EUR.
- Kateri je boljši? Peugeot Kisbee S Naked ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Peugeot Kisbee S Naked?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Peugeot Kisbee S Naked.
- Kako priljubljen je Peugeot Kisbee S Naked?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Peugeot Kisbee S Naked.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
Peugeot Kisbee S Naked Slike